ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
Приймаємо відпрацьовані автокаталізатори, брухт автомобільних каталізаторів. Прийом проводиться на постійній основі.
Докладно
ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
Якщо потрібні фінанси досить здати непотрібний відпрацьовані автокаталізатори або сажовий фільтр. Ціна змінюється в залежності від напилення металів на внутрішній частині керамічного або металевого блоку.
Докладно
ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
Докладно

СКУПКА КАТАЛІЗАТОРІВ

Викуп бу каталізаторів - це основна послуга, яку ми пропонуємо автовласникам. Наші фахівці діагностують і викуповують пошкоджені й такі, що вичерпали свій ресурс, каталізатори, які не підлягають ремонту і відновленню. Ми розуміємо, як складно звичайному автолюбителю позбутися від каталізатора, який відслужив свій термін, і причина тут не тільки в об'ємних габаритах пристрою, але й у великій концентрації токсичних речовин в ньому. Продаючи нам цей несправний пристрій, Ви не тільки зможете законно і зручно позбутися від нього, але й отримати за це непоганий прибуток.
Докладно
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР
01
Компанія працює з 2006 року і є однією з перших на ринку
02
Швидкий ефективний аналіз
03
Розрахунок відразу після аналізу від 50 до 25 000 гривень за кілограм
04
На балансі у компанії 5 СТО за спеціалізацією "вихлопні системи"
05
У нас ви можете не тільки здати відпрацьовану деталь, але і ії замінити на нову
УТИЛІЗАЦІЯ КАТАЛІЗАТОРА МОЖЕ БУТИ ВИГІДНОЮ
Точки прийому металобрухту не надають дану послугу, оскільки у вихлопній системі, а саме в фільтрі накопичується величезна кількість токсичних і канцерогенних речовин які утворюються в процесі згоряння палива. викинути каталізатор не можна, це потягне за собою певні наслідки, забруднення навколишнього середовища, постраждають грунт і грунтові води. Викуп каталізаторів вигідний Вам і екології!
ПОСЛУГИ ТА ПЕРЕВАГИ
КОМПАНІЇ «HelpAuto»
Професійна команда
Індивідуальний підхід до клієнта
Високий рівень обслуговування
Швидкі терміни оцінки і розрахунку за каталізатор
Система знижок та бонусів для постійних клієнтів
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР